Zobacz przykładowe realizacje. Drukujemy w całej Europie

 

   ———————————————

Przygotowanie wizytówk dla firmy Vectrix Sp. z o.o., która zajmuje się rozwijaniem, testowaniem i sprzedawaniem pojazdów zerowej emisji ZEV wymagało dużego doświadczenia drukarskiego.
Aby w pełni usatysfakcjonować naszych Klientów zastosowaliśmy technikę offsetową a dzięki nałożeniu wysokiej jakości folii matowej zabezpieczyliśmy wizytówki przed zbyt szybkim ścieraniem.

——————————————— ———————————————

NetSprint.pl jest siódmą najdynamiczniej rozwijającą się firmą branży IT w Europie Środkowej. Dlatego firma postawiła przed nami zadanie uzyskania jak najbielszego papieru i wysokiej jakości druku. Zastosowaliśmy papier produkowany w fabryce spełniającej europejskie normy jakości (ISO 9001 oraz ISO 14001). Dzięki temu białość papieru osiągnęła 160 CIE.

——————————————————————————————

Germanos Polska Sp. z o.o. jest częścią grupy kapitałowej Germanos, która specjalizuje się w sprzedaży detalicznej oraz hurtowej zaawansowanych technologicznie produktów i usług.
W Polsce GERMANOS posiada ponad 200 sklepów na terenie całego kraju. Nasza drukarnia dzięki najbardziej zaawansowanej technologii sprostała naprawdę wysokim oczekiwaniom grupy Germanos, drukując znakomitej jakości wizytówki w zaskakująco szybkim czasie.

———————————————  

———————————————

NORATEL Sp. z o. o. należy do międzynarodowej grupy producentów transformatorów z oddziałami w Europie i Azji. Posiada przedstawicielstwa w takich krajach jak: Polska, Niemcy, Dania, Szwecja, Norwegia, Finlandia, Holandia, Anglia, Hiszpania, Chiny i Indie. Jednym z najważniejszych elementów powierzonego nam zlecenia, był wybór odpowiedniego papieru. Specjalnie do tego celu został on zakupiony w jednej z najlepszych firm w Europie a jego akceptacji dokonali przedstawiciele firmy Noratel z Norwegi

www.noratel.com

———————————————www.noratel.co.ukwww.noratel.se


 

www.noratel.dk
Powyższe projekty graficzne są własnością poszczególnych firm a ich prezentacja ma na celu pokazanie techniki druku oraz przedstawienie możliwości drukarskich naszej firm.

Projekty są chronione prawem autorskim. Wykorzystanie ich w jakikolwiek sposób bez zgody poszczególnych firm jest złamaniem prawa tych firm.


 Zamów Wizytówki | Realizacje | Informacje | Kontakt |
Strona Główna | Polityka Prywatności i Prawa Autorskie | Informacje o Firmie |


Właścicielem serwisu jest PPPHU HERMES s.c. A. Jaroński, M. Pawliński
© PPHU HERMES s.c. 2006. Wszystkie prawa zastrzeżone.