Więcej o najchętniej zamawianych wizytówkach...

Czy wiesz, że wizytówki są jednym z najważniejszych narzędzi
w relacjach biznesowych między ludźmi?

To one zdecydują o kontakcie, profesjonaliźmie i o tym czy będziesz postrzegany jako godna zaufania osoba, z którą warto prowadzić interesy. Każdy marzy o łatwiejszym zdobywaniu nowych, cennych kontaktów, które przyniosą firmie dużą gotówkę. Na pewno zdajesz sobie
z tego sprawę, ale co mogą zrobić dla Ciebie najlepiej wykonane wizytówki w Polsce?.
No właśnie, przeczytaj uważnie cały tekst by przekonać się dlaczego to zadanie powierzyc "mistrzom druku".

Posłuchaj porad prawdziwego mistrza
Gdy przygotowujesz Swoją wizytowkę, postępuj zgodnie z przyjętymi technikami projektowania. Zachowaj spójność pomiędzy grafiką i tekstem, stosuj "bezpiecznie" odległosci, używaj czytelnych fontów a przede wszystkim projektuj tak aby informacje zawarte na wizytówce były jasne i czytelne dla Twoich potencjalnych klientów. Zachowanie spójności podświadomie przyczyni się do Twojego sukcesu. Zachęci do przeczytania informacji zawartej na wizytówce a w konsekwencji do dpowiedniej reakcji. Projekt powinien być względnie prosty. Zbyt duża ilość grafiki odwróci uwagę od celu głównego, jakim jest przekazanie Twoich danych kontaktowych. Na wizytówce umieść podstawowe informacje jak: imię i nazwisko, e-mail, adres strony internetowej, numer telefonu, faxu i komórki.

Bardzo często pytają mnie Klienci...
" czy moja wizytówka jest profesjonalna?", "co zrobić aby zdobywała dla mnie więcej kontaktów?". Odpowiadam im zawsze, przygotowaniem wizytówek muszą się zając profesjonaliści, tacy którzy dobiorą znakomitej jakości papier i zagwarantują wysokiej jakości druk. Należy również przeanalizować wizytówkę pod kątem zgodności tekstu, grafiki oraz poprawności merytorycznej.

Czy ma aktualne dane kontaktowe?, adres, numer telefonu, email, adres strony internetowej
Czy posiada odpowiednie hasło reklamowe, które da potencjalnemu klientowi szczególny powód by Cię zapamiętał?
Czy mówi, czym się zajmujesz, co robi Twoja firma?

Im więcej określisz tym lepiej, nie można zakładać, że trzymający wizytówkę zna Twój produkt czy usługę

Czy Twoja wizytówka podoba się wizualnie?, ma to przecież bezpośrednie odzwierciedlenie
w większej liczbie klientów. Może już czas na nowe wizytówki?
Czy Twoja wizytówka jest czytelna?, czy informacje na niej są jasne i zrozumiałe?. Ty znasz dokładnie Swoje dane, ale nie zakładaj, że ktoś tak samo dobrze je zrozumie
Czy wiesz, jak Twoja wizytówka oddziałowuje na potencjalnych Klientów?, czy jest na niej wystarczająco bialej przestrzeni aby coś napisać, a może ważne informacje są ukryte na odwrocie?
Czy jest wydrukowana na znakomitej jakości papierze?. Często przychodzą do nas Klienci, którzy wydrukowali wizytówki w firmie oferującej tzw. "tani druk" i po miesiącu, często nawet wcześniej okazuje się, że tani druk na nie sprawdzonych mediach, na złej maszynie i co najgorsze przez nie fachowców jest utopieniem pieniędzy w błocie.
Wyobraź Sobię, co pomyśli o Tobie i Twojej firmie Klient, któremu Twoja wizytówka niszczy się w ręce a farba się ściera i pozostaje na jego palacach. Właśnie z takimi problemami często przychodzą do nas Klienci.
Czy Twoja wizytówka da się zapamiętać przez znakomitej jakości papier, wysokiej jakości druk i efektowne logo budujące Twój wizerunek na długie lata. Czy posiada hasło biznesowe, nowatorski wygląd oraz sprawia w pełni profesjonalne wrażenie. Sprawdź jeszcze raz, czy Twoja wizytówka spełnia tę rolę dla Ciebie.

Aktualna wizytówka jest odbiciem Twojego biznesu
Twoja wizytówka jest odbiciem najlepszych Twoich cech. Prestiżu, elegancji i nowoczesności. Jesteś zapewne osobą która lubi także robić pozytywne wrażenie na Klientach. Wyobraź sobie teraz co się dzieję, kiedy Twoja wizytówka trafia w ręce być może najlepszego potencjalnego klienta. Zaczyna ją niemal lustrować wzorkiem mówiąc "Gdzie Pan wydrukował tak znakomitej jakości wizytówki?". Tym jednym zdaniem nasz Klient rozpoczął kiedyś swoją rozmowę biznesową i był na wygranej pozycji. Jego rozmówca przekonał się na niewielkiej częsci jego biznesu, że można mu zaufać, że jest godnym zaufania partnerem bo nawet najmniejsza część jego biznesu była perfekcyjnie opracowana przez "mistrzow druku". Jednym ze sposobów budowania pozytywnego wizerunku firmy jest właśnie zaangażowanie w każdą, nawet najmniejszą część Twojego biznesu. Bo dla większości szczególy mają znaczenie i to czy Twoja wizytówka zrobi wrażenie na kontrahencie jest drogą do sukcesu całej firmy.

Wyjaśnienie do tekstu: Papiery Satynowy Kreda matowa Kreda błysk Kremowy

 

Zamów bezpłatne próbki papieru
Wiemy, że wymagasz najlepszego papieru dla Swoich wizytówek. Dlatego chcemy, abyś wybrał ten, który najlepiej pasuje do Twojej firmy.

Nazwa Firmy:  
Ulica:  
Nr domu/lokalu:  
Kod pocztowy:  
Miasto:
NIP:
Imię:
Nazwisko:
E-mail:   

Zamów teraz wizytówki
Nasi mistrzowie dobiorą dla Ciebie znakomitej jakości papier, najczęsciej wybierany i bardzo ceniony przez Klientów.

Pakiet 240 wizytówek
      Otrzymujesz:
   europejską jakość wizytówek
   znakomitej jakości papier
   najszybszą dostawę  w każde               miejsce w Europie
Szybki odbiór
już na 2-dzień
na terenie Polski
87/ €23
zamów pakiet 240
 Zamów Wizytówki | Realizacje | Informacje | Kontakt |
Strona Główna | Polityka Prywatności i Prawa Autorskie | Informacje o Firmie |


Właścicielem serwisu jest PPPHU HERMES s.c. A. Jaroński, M. Pawliński
© PPHU HERMES s.c. 2006. Wszystkie prawa zastrzeżone.